محل تبلیغات شما

دلم میخواست میتونستم به گوش دخترخانووما و خانوومای کل جهان که نه، حداقل کشور خودم، ایران، این پیامو میرسوندم که آهاای عزیزای دل : دارید راه رو اشتباه میرید.فکر نکنید افکاری که در ذهنتون تعبیه کردند به میل خودتون بوده.نه به هیچ وجه، در ناخودآگاهتون ، از طریق کلی فیلم، آهنگ ،عکس و. این طوری جا انداختند؛ که زن ها باید آزادی داشته باشتند، زن ها باید مستقل باشند و روی پای خودشان بایستند، حجاب زن ها، چادر آن ها، مانع خوشحالی و پیشرفت آن هاست ،زن باید زیبایی خودش را به همه نشان بده تا مورد قبول واقع بشه و.
دوستای گلم، دخترخانوومای خوشگل ، خانومای مهربوون سرزمین ایران ، اشتباهه ، این غربی ها خیلی ساله به تدریج این چرندیات رو به ما خورانده اند. عاشق چشمو ابروی منو شما نیستند، فکر نکنید شما رو دوست دارند، اینا به دخترا و ی مملکت خودشون هم رحم نمی کنند، چه برسه به دخترا و ی شیعه. اینا می خوان مغزای شما و بعد روحتون رو تسخیر کنند، وقتی کون رو از چنگتون درآوردند با همین کارهای خودتون، جسمتون رو هم به تملک خودشون در میارن، و شما رو تبدیل به عروسکی برای بازی ها و سرگرمی هاشون می کنند. خدا نکنه، خدا نکنه، اون روزی بیاد که تموم داشته هامون رو با دستای خودمون تقدیمشون کنیم.
بیایید عزت نفس بیشتری داشته باشیم ، اینقدر راحت در برابر زرق و برق لباس های تنگ و چسبان و ماتیک های پررنگ، شل نشیم و دین و دنیا و آخرت جاودانمان رو به بهای پیروی از دستورات شیطان و برای لذت چند روزه یا حتی چند دقیقه ای این دنیای فانی از دست ندیم.
چه بخواید چه نخواید اونا به طور غیرمستقیم تاثیرشون رو روی ذهن هاتون گذاشتند، چون اگه نذاشته بودند، راحت از کنار این نوشته ها و هزاران سوره، حدیث، آیه، پیام، و نشانه رد نمی شدید و حداقل برای مدتی بهشون فکر می کردید قبل از اینکه دیگه خیلی دیر بشه و افسوس بخورید.

پ.ن ۱: از دست خودم ناراحت بودم که چرا زودتر آگاه نشده بودم نسبت به آدما و چیزایی که فکر میکردم خیلی خوبن دیگه و اینکه این خارجیا تو چه کشورای خوبی زندگی می کنند، اما نمی دونستم با کارهای شیطانی شون، برده های شیطونن و منم از روی نادونی و عدم آگاهی، اونا رو تحسین می کردم.خواستم با این نوشته حتی اگر شده یک نفر رو وادار کنم که بیشتر مراقب دینش و خوراکی که وارد مغز و روحش میکنه باشه.

پ.ن۲ :منظورم از اونا همون بازیگرا،خواننده ها و. که با اشتیاق تمام آهنگ هاشون روگوش می دیم، فیلم هاشون رو می بینیم و اونا رو الگوهای خودمون قرار می دیم.   

تغذیه مغز و روحمان در طول روز چیست؟! ( بیشتر توجه کنیم)

بگذار [خدا جااان] افسردگی ات را درمان کند. او بهتر تو را می شناسد.

"دنیا فانی ست ، کاش زودتر بفهمیم"

رو ,ها ,، ,فکر ,اونا ,داشته ,ها و ,به دخترا ,شما رو ,بشه و ,دخترا و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی علامه امینی فردیس